Site48.Com

Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri ekibimiz, size 7/24 destek vermektedir. Aklınıza takılan soruları, karşılaştığınız tüm site içi problemleri bizimle paylaşın.

Email Desteği

Bize her türlü yardım ve destek talepleriniz için 7/24 destek@site48.com Email adresinden yazabilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

Satış Hizmetleri

Alışveriş öncesi bilgi almak istediğiniz konularda ve ödeme yöntemleri ile ilgili her konuda bize satis@site48.com Email adresi üzerinden yazabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Ulaşılamaz değiliz! Her zaman yanınızdayız. Gün içerisinde sabah 09:00 akşam 18:00 arası bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

10 yılı aşkın sektör içindeki tecrübemizi güvenimizle ve samimiyetimizle kazandık. Sizin için buradayız. Halen sorunuz var mı?

Teknik Destek

Whatsapp ya da diğer yöntemlerle çözemediğiniz teknik destek taleplerinizi destek@site48.com Email adresine gönderiniz..

Sorun devam mı? Yardımcı Olalım!

Sorunuza çözüm bulamadıysanız, canlı destek ekibimizle görüşebilirsiniz. Dilerseniz sizi arayarak sorununuza birebir çözüm üretmeye çalışmaktayız. Lütfen sorularınızı canlı yardım ekibimizle paylaşın.

Yukarı Kaydır