Site48.Com

Bize Yazın

Sizin İçin Buradayız...

Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri ekibimiz, size 7/24 destek vermektedir. Aklınıza takılan soruları, karşılaştığınız tüm site içi problemleri bizimle paylaşın.

Email Desteği

Bize her türlü yardım ve destek talepleriniz için 7/24 destek@site48.com Email adresinden yazabilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

Satış Hizmetleri

Alışveriş öncesi bilgi almak istediğiniz konularda ve ödeme yöntemleri ile ilgili her konuda bize satis@site48.com Email adresi üzerinden yazabilirsiniz.

Canlı Destek

Ulaşılamaz değiliz! Her zaman yanınızdayız. Gün içerisinde sabah 10:00 akşam 18:30 arası bize Canlı Yardım üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon Desteği

Satış öncesi sormak istediğiniz sorular için bize telefon edebilirsiniz. Telefon ile sadece satış ve öncesine dair destek verilmektedir.

Teknik Destek

Canlı destek ya da diğer yöntemlerle çözemediğiniz teknik destek taleplerinizi destek@site48.com E-posta adresine gönderiniz.

Sorun devam mı? Yardımcı Olalım!

Sorunuza çözüm bulamadıysanız, canlı destek ekibimizle görüşebilirsiniz. Dilerseniz sizi arayarak sorununuza birebir çözüm üretmeye çalışmaktayız. Lütfen sorularınızı canlı yardım ekibimizle paylaşın.

Yukarı Kaydır